Приветствую Вас Гость | RSS

ЗООО-ЛООС



Временная версия сайта

Вторник, 23.07.2013, 19:42

Ф.И.О.эксперта-кинолога год рожд. образование  категория породы
1.
Беляев Юрий Фёдорович 
1932КНТВсесоюзная 
 Все породы
2.  
Беляева Лидия Всеволод
 

1938

ВысшееНациональнаяЛегавые

3.


  Токарев Валерий Павлович

1937ВысшееНациональнаяНорные
4.
 Беляев Алексей Юрьевич
1962Высшее1-я категория Легавые

5.


Беляев Сергей Юрьевич

1965КНТ1-я категорияЛегавые и Норные
6.
 Ольховников Евгений Иванович
1936Высше1-я категория Легавые
7.  Помагайко Александр Петрович 1950Среднее1-я ктегорияНорные
8.
   Шлайфер Виталий Григорьевич
-Высшее1-я категорияЛегавые

9. 


 Иванько Олег Григорьевич

1955Высшее, ДНМ2-я категорияСпаниели
10. Дяченко Инна Евгеньевна1969Среднее2-я категория Норные
11.
 Лугинин Николай  Сергеевич
-Высшее2-я категорияЛегавые
12. Кириченко Константин Степанович1971Высшее2-я категорияЛайки

13.

Чувалов Виталий Петрович
1979Высшее2-я категорияЛегавые





Шановні друзі, Федерація мисливського собаківництва України, вітає наших колег, з  присвоєням категорій експертів-кінологів:

НАЦІОНАЛЬНА КАТЕГОРІЯ ЕКСПЕРТА – КІНОЛОГА ПРИСВОЄНА:

 Переходову В.І. – по випробуванням групи порід спанієлі.

 І КАТЕГОРІЯ ЕКСПЕРТА –КІНОЛОГА ПРИСВОЄНА:

 Кравець С.А.- по породам та випробуванням групи порід лягаві.

  І І КАТЕГОРІЯ ЕКСПЕРТА –КІНОЛОГА ПРИСВОЄНА:

 Домашовцю О.І. – по випробуванням групи порід спанієлі.

Калінка С.В. – по породам та випробуванням групи порід лягаві та спанієлі.

Мельник Ф.Ф. – по випробуванням групи порід хорти.

Федорченко Г.А. – по випробуванням групи порід лягаві.

Соболевський Р.В. – по випробуванням групи порід лягаві.

Артеменко В.А. – по випробуванням групи порід гончаки.

Дадонов О.Л. – по випробуванням групи порід гончаки.

Пастернак Д.А. – по випробуванням групи порід лайки.

Дрокін В.В. – по випробуванням групи порід лайки.

Пальчикевич М.П. – по породам та випробуванням групи порід лайки.

Волошин В.В. – по випробуванням групи порід лайки.

Докійчук О.В. - по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Дзюба В.І. – по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Цяпало В.І. – по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Шульженко Ф.І. - по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Демьяненко А.І. - по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Мазур О.В. – по породам групи порід лягаві — самостійну практику дозволити після трьох років стажування.

 



Все права защищены. Авторские права охраняются Законом Украины. Несанкционированное копирование и распространение текстов, цитат, изображений с данного ресурса без обязательной гиперссылки и указания авторов ЗАПРЕЩЕНО! Администрация не несет ответственности за материалы предоставленные сторонними источниками